Милев: С по-малко грешки към нови успехи в евротурнирите

ОК Струмица НИКОБ отпадна в двубоя с Динамо Апелдорн/снимка: facebook.com/okstrumica

Шампион на Македония по волейбол Струмица на косъм пропусна да елиминира холандския Динамо Апелдън в Квалификация за Шампионска лига.

След загуба в първия мач с 3:0, на реванша в Скопие нашият представител триумфира с 3:1, след което пътникът за следващата фаза се реши в "златния сет", в който съперниците бяха по-добри с 15:13 .

Струмица ще продължи международното си представяне този сезон през октомври Купата на CEV където съперник е хърватският тим Мурса от Осиек.

Един от най-опитните играчи на отбора Владо Милев се надява на нови положителни резултати през следващия период.

- Изиграхме добър мач, беше много труден мач. Радвам се, че бяхме по-добри в мача, това е първа стъпка в клубния ни волейбол, с намерение да вдигнем нивото. Нямахме късмет в "златния сет", липсва ни опит, игривост. Имаме нов отбор, смятам, че имаме перспектива. Ако работим добре и ако се посветим на поправянето на грешките си, мисля, че можем да очакваме успехи в следващите мачове за еврокубките - каза Милев.