Изненада в Маями: Японецът Таро Даниел елиминира Зверев

Снимка: EPA-EFE / JOHN G. MABANGLO

Снощи се игра тенис на турнира в Маями и Таро Даниел изненадайте го, като го елиминирате Александър Зверев.

Японецът, който е 97-ият тенисист в списъка на ATP, победи 15-ия само за 73 минути игра. Таро Даниел ликува с 6:0 и 6:4.

Той доминираше напълно в първия сет и направи три пробива, влезе в двата си дълги гейма и превърна третия сетбол в 1:0, Зверев не получи нито една възможност за пробив. Във втория сет той се нуждаеше само от един пробив и го направи в петия гейм, който спечели без загубена точка.

В третия кръг Таро ще играе срещу Емил Русовори.

Седмият фаворит на втория Мастърс за сезона, Холгер руна той го победи във всичко Мартон Фучович с 6:3 и 7:5, а третият поставен лесно довърши работата, Каспър Ръд който го победи с 6:2 и 6:3 Илия Лавшк.