СНИМКА | Магуайър е майстор да ядосва феновете - успя дори от пейката!

Реал Сосиедад – Манчестър Юнайтед/ 8 септември/снимка: EPA-EFE/PETER POWELL

Хари Магуайър не игра в дербито на Манчестър, но за пореден път успя да разочарова феновете и да получи порой от критики.

Бранителят се контузи в мача с Англия и пропусна срещата с градския съперник. Манчестър Юнайтед преживя истински провал срещу Сити, като още на полувремето "гражданите" водеха с 4:0.

В един момент на таблото пишеше 6:1 и това със сигурност беше ужасна картина за всички фенове на "червените дяволи", а като "сол в раната" дойде снимката на Хари Магуайър. а именно фоторепортерите на терена "хванаха" английския представител да се смее.

Тази негова реакция със сигурност му донесе допълнителни критики, които така или иначе получаваше след почти всеки изигран мач. В последните десет минути на дербито Юнайтед успя да смекчи провала с двете попадения на Марсиал.