Динамо Загреб е твърде силен за Шкендия, равенство от Гран При на Македония

Македония Гьорче Петров / Снимка: facebook / ФК Македония Гьорче Петров 1932г.

Македонските отбори, които ще играят в квалификациите за Конферентната лига, са във финалната фаза на подготовката, в която играят контролните срещи.

Шкендия бе победен от хърватския шампион Динамо Загреб, представляван от македонските национали Ариан Адеми и Стефан Ристовски с 3:0. Голмайстори за Динамо бяха Дрмич в 16-ата минута, Андрич в 54-ата и Петкович в 81-ата минута.

Македония Гьорче Петров игра без победител 1:1 срещу отбора на Лапи, като и двата гола отбелязаха през второто полувреме. Косовският тим поведе, а "лъвовете" изравниха само шест минути след получения гол (77 минути).