Димитриевич със скромно представяне при победата на Уникс

Снимка: unicsbasket/Instagram

Македонският национал Ненад Димитриевич с неговия Unix те се върнаха към победата във VTB лигата.

В началото на второто полувреме тимът на Димитриевич претърпя убедителна загуба от Локомотив Кубан, но тази вечер се реабилитира срещу МБА Москва, празнувайки като гост с убедителното 63:94.

Победителят се реши в последната четвърт, в която Уникс бе особено убедителен и ликуваше с 10:30.

Димитриевич прекара на терена 17 минути, като в тях записа четири точки, две отнети топки и две асистенции. Освен победата Уникс Казан остана на второ място в таблицата след ЦСКА Москва.