Бен Афлек ги изгуби нервите: На улица се расправал со бившата сопруга (ФОТО) - Слободен печат

Бен Афлек ги изгуби нервите: На улица се расправал со бившата сопруга (ФОТО)

Бен Афлек и Џенифер Гарнер до неодамна оставаа впечаток за поранешни сопружници кои одржуваат коректни односи поради нивните три деца.

Меѓутоа, нивната жестока расправија пред бројни сведоци не можела да помине незабележено. Расправијата била проследена со гестикулации од негова страна, додека Џенифер ги внесувала работите во автомобилот. Не е познато што ја предизвикало расправијата.

profimedia

Бен и Џенифер објавија дека се разведуваат во 2015 година, а наводно причина за тоа било неговото неверство.

profimedia
Profimedia

Прочитај повеќе

Тинејџерка заработува и до 20.000 евра месечно од спонзори! (ФОТО)

Слободен печат

Жените лудуваа по него и му ја распарчуваа облеката, а еве како тој изгледа 40 години подоцна! (ФОТО)

Слободен печат

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Слободен печат

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Слободен печат

Добро е да знаете: Како да се преживее разделбата?

Слободен печат

Жените го продаваат своето млеко на интернет, а не знаат дека тоа има катастрофални последици за бебето!

Слободен печат

Остави Коментар

four − 1 =

Прочитај повеќе

Северина ја копира Меган Маркл! (ФОТО)

Слободен печат

Доли Партон: Пример за изгледот ми е проститутка!

Слободен печат

Сите зборат за задникот на Бијонсе во новата колекција на Адидас! (ФОТО)

Слободен печат

Погледнете како изгледаат кутрињата кои што се мешавина од златен ретривер и пудлица! (ВИДЕО)

Слободен печат

Меган и Хари останаа без своите титули, но и без парите на Кралицата!

Слободен печат

Жените открија каков тип на мажи најмногу им се допаѓа!

Слободен печат