Бела Хадид го соблече горниот дел од бикинито и се испружи колку што е долга! (ФОТО)

За да го зголеми внесот на витамин Д, манекенката Бела Хадид (23) речиси се соблече скроз гола и се сончаше покрај базен.

Таа на себе има само речиси невидлив долен дел од бикинито, додека горе е потполно гола. Ваквата комоција, се разбира може да си ја дозволи само во својот дом.

За да ги погледнете фотките, кликнете ТУКА.

Прочитајте и...  Дали може симптомите на ковид-19 да се појават и веднаш да исчезнат?

Прочитај повеќе

Убаво мириса и лечи: Сите го имате ова растение, а не знаете дека е ефикасно за алергии на домашна прашина

Слободен Печат

Дилема на многу родители: Дали зимава против грип треба да се вакцинираат и децата?

Слободен печат

Дневен хороскоп за 23 септември: Почнувате да го гледате животот од нова перспектива

Слободен печат

Виц на денот: Фрижидер

Слободен печат

Поранешното момче на Луна за нејзината свршувачка: Нема потреба да и честитам! (ФОТО)

Васко Спасоски

Децата во Кина не знаат што се табла и креда: Погледнете ја напредната технологија во училиштата! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Македонската естрада е побогата за уште една млада пејачка: Слушнете како пее Лара Иванова! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Убиецот на Џон Ленон јавно ѝ се извини на Јоко Оно: Го направив тоа поради славата!

Слободен Печат

Изгубил на изборите, а бил единствен кандидат: Најневообичаената трка за градоначалник во Италија!

Слободен Печат

Џастин Бибер е среќен човек: Погледнете како изгледа неговата сопруга во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дара Бубамара „грми“ во бикини, па доби интересен коментар: „Ти си кралица, но на Фотошопот“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Дваесет цитати на Лав Николаевич Толстој: Најголемиот романсиер на светската литература!

Слободен Печат