Беквалац го одржа првиот настап по пандемијата: На публиката и приреди ноќ за паметење! (ВИДЕО)

Наташа Беквалац (39) вчеравечер за првпат запеа во еден клуб во Белград по долгата пауза поради пандемијата од коронавирусот.

Беквалац се појавила во костим кој личи на оние од „Плејбој“ магазинот, покажувајќи ја нејзината фигура, а може да се каже дека ова е еден од најбомбастичните во нејзината кариера.

Исто така таа носела и долга перика, длабоки чизми со високи потпетици, а била и сјајно расположена за дружење со луѓето во клубот.

Околу вратот имала гердан кој бил од ист материјал како костимот, со сребрени боцки кои допринеле за „дивиот“ изглед на преубавата новосаѓанка.

Погледнете како изгледала:

Прочитајте и...  ВИДЕО: Ова е последниот филм на Чедвик Боузман - Сите се прашуваат дали тој постхумно ќе добие Оскар

Поврзани вести

ФОТО: Лени Кравиц дизајнира пијано од 500.000 американски долари

Слободен Печат

Што прават членовите на кралското семејство кога немаат никакви обврски?

Слободен печат

Хорор филмови по вистински случувања: Инспирација за најстрашните филмови низ историјата

Слободен Печат

ФОТО: Некогаш еден од најмоќните луѓе во Холивуд, сега затвореник кој пропаѓа – Прва слика на Бил Козби од затворот

Слободен печат

ФОТО: Девојката на Бен Афлек во прегратки на друг маж – „Не гледај Бен!“

Слободен Печат

ВИДЕО: Скромно – Мајкл Китон тврди дека тој бил најдобриот Бетмен

Слободен печат

Остави Коментар