БЕКАМОВИ ВО ЦРНА ГОРА: Дејвид не ја испушта раката на разголената Викторија (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

БЕКАМОВИ ВО ЦРНА ГОРА: Дејвид не ја испушта раката на разголената Викторија (ФОТО)

Тие крстареле со јахта по Јадранското Море, а децата Бруклин, Круз, Ромео и Харпер Севен биле воодушевени од убавините.

Викторија и Дејвид Бекам заедно со четирите деца се на одмор во Црна Гора, каде максимално уживаат во многубројните активности.

Тие крстареле со јахта по Јадранското Море, а децата Бруклин, Круз, Ромео и Харпер Севен биле воодушевени од убавините.

Викторија носела краток џинс-шорц, а нејзиниот сопруг не ја испуштал од раце и постојано ја прегрнувал и бакнувал.

викторија дејвид
Принтскрин
викторија бекам
Принтскрин
деца бекам
Принтскрин

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close