Author : Слободен печат

Еспресо Шоу биз

Пет работи кои не сте ги знаеле за Наташа Малинкова: Носам исклучиво црна долна облека и …

Слободен печат
Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се...
Еспресо Шоу биз

Мараја Кери ја раскопча наметката и покажа какво тело има на 50 години (ФОТО)

Слободен печат
Една од најпопуларните светски пејачки Мараја Кери ги „запали“ социјалните мрежи со новата фотографија што ја објави. На фотката до израз доаѓа нејзината совршена форма,...
Еспресо Филм и ТВ Шоу биз

Џеј Ло со провокативна фотка го најави филмот во кој таа глуми стриптизерка (ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Лопез (50) на својот профил на Инстаграм сподели фотографија од сетот на снимањето на филмот „Hustler“ и нејзината прва сцена со познатата Карди Би....
Еспресо Шоу биз

Роди дете, се разведе од Кајмакоски и стана „бомба“ во вистинска смисла на зборот (ФОТО)

Васко Спасоски
Кристина Димитриевска, поранешната сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски уште пред да се омажи важеше за една од најубавите манекенки во нашата земја. За жал откако...
Еспресо Шоу биз

Шестмесечен помен на Дивна Карлеуша: Јелена на гробот се појави со нејзинот татко (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Јелена Карлеуша денеска, 3-ти септември со роднините и пријателите одбележа шестмесечен помен на својата мајка Дивна Карлеуша. Пејачката, членовите на семејството и најблиските пријатели...
Еспресо Жена Мода Шоу биз

Ова се најатрактивните македонски блогерки на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Ако до пред неколку години на блогерите или инфлуенсерите се гледаше со спектицизам, во последно време сведоци сме дека оваа професија и тоа како одлично...
Еспресо Шоу биз

По сексот во базенот, руската убавица се закани дека ќе објави детали од бракот со кралот: „Ќе биде болно“ (ФОТО)

Слободен печат
Руската убавица и поранешна мисица која се разведе од поранешниот крал на Малезија, неколку недели по раѓањето на синот, се заканува дека ќе открие „болни...
Еспресо Шоу биз

Ќе се фатите за глава: Погледнете колку пари заработиле Саша Поповиќ и Лепа Брена

Слободен печат
„Гранд“ продукција како најголема продукција на Балканот во последните пет години забележала пораст на заработувачката која се мери во милиони евра кои ги делат Лепа...
Еспресо Фудбал Шоу биз

ХИТ-ФОТО: Елиф Елмас прави селфи пред авион, а тренерот на голманите Гого Јовчев се моли (ФОТО)

Слободен печат
Нашата фудбалска А-репрезентација пред малку летна со чартер лет за Израел каде што ќе го одигра квалификациски натпревар за пласман на Европското фудбалско првенство. Пред...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

„СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“ ОТКРИВА: Кое е момчето на новата министерка и со што се занимава (ФОТО)

Слободен печат
Со изборот на новата министерка за финансии, Нина Ангеловска, се крена прашина во јавноста. Мислењето на луѓето е секогаш поделено, дел ја поздравија, дел ја...