Author : Васко Спасоски

Магазин Магазин слајдер Сцена

Една од најубавите македонски манекенки позира топлес! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати манекенки со интернационална кариера, штипјанката Вера Хаган ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи со нова секси-фотографија. Атрактивната Вера на својот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската пејачка вози 200 километри на час и „мува не ја лази“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Дара Бубамара обожава брзи и скапи автомобили, па честопати на социјалните мрежи објавува снимки додека се вози во нив. На последната таква,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пејачката Ана Николиќ „случајно“ го покажа задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Ана Николиќ не престанува да ја интригира јавноста.Темата е секогаш иста – нејзината тежина! Прво беше буцка, па потоа изгуби дури 70 килограми и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Е, ова е домаќинка: Пејачката Сека Алексиќ прави ајвар и пие ракија! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката српска пејачка Сека Алексиќ ужива со семејството во нејзиниот дом во Стара Пазова. Сека своето слободно време го поминува дома, каде ужива со своите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Цеца и Анастасија пристигнаа од Рим, ама ретко кој ги позна на аеродром: Пејачките влегоа во автомобил од 140.000 евра! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Цеца Ражнатовиќ вчера на 29 септември заедно со својата ќерка Анастасија се врати во Србија, откако пееше на една ромска свадба во Рим, Италија. Фолк-ѕвездата...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Го немам тој код на криминалец во мене: Панки од „Куку Леле“ прозборе за апсењето во Грција! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
За првпат познатиот пејач Сашо Каимовски или познат на јавноста како Панки прозборе за се она што му се случуваше откако го уапсија пред година...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Му го измери крвниот притисок по 25 години брак: Актерскиот пар Тања и Предраг денеска слават! (ФОТО)

Васко Спасоски
Еден од најпознатите брачни и актерски парови, Тања Кочовска и Предраг Павловски денеска слават 25 години од нивниот брак. Популарната актерка на својот профил на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ирина Шајк не можеше да си ја закопча сукњата, па ѕирна задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Руската манекенка и супермодел Ирина Шајк (34) е фотографирана на езерото Комо во Италија, каде се фотографирала за германското издание на магазинот „Вог“. Имено, убавата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Јелена Карлеуша (42) вчера беше на снимање на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ во студиото на Гранд во белградската населба Кошутњак. Како и секогаш, ЈК...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Прво инфаркт, па корона: Дејан Милиќевиќ сега си го „стесни“ желудникот и ослабе 35 килограми! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Модниот фотограф Дејан Миличевиќ успеа да влезе во облека стара 19 години, откако го оперираше желудникот и успеа да ослабе голем број на килограми. Имено,...