Author : Слободен печат

Забава Магазин

ЗАПРОСУВАЊЕ КАКО НА ФИЛМ: Момче од Србија ја запросило девојката на најоригинален начин

Слободен печат
Момче од Сремска Митровица сакало на својата девојка Милица да ѝ приреди необично изненадувње. Сè се одиграло на нивната омилена плажа на Лефкада. Девојката на...
Еспресо Шоу биз

ГАВАЗОВА предизвика колапс во Полихроно: ЗАДНИКОТ ВО ПРВ ПЛАН! (ФОТО)

Слободен печат
Македонската фолкерка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните пејачки на естрадата. Сексипилната струмичанка објави фотографии од плажата во Полихроно, каде што се опушта и...
Еспресо Шоу биз

Го наследила талентот од татко ѝ: МИНА ЈОКСИМОВИЌ го покажа талентот, ќе се наежите кога ќе ја слушнете (ВИДЕО)

Слободен печат
Мина Јоксимовиќ го покажа својот талент, кој најверојатно го наследила од татко ѝ. Нејзиниот чичко Саша на својот инстаграм-профил објави снимка од Мина која пее...
Ваш агол

Големи колони за влез во Србија (ФОТО)

Слободен печат
На граничниот премин Табановце денеска повторно гужва. Наши читатели ни испратија фотографии од колоните возила кои скоро 2 часа чекаат за влез во Србија....
Ваш агол

Уште не е Нова Година, а ова дрво во Карпош веќе е „накитено“

Слободен печат
Иако поминаа десетина дена, по силниот ветар што дуваше во Скопје, никој не се потруди да погледне нагоре и да види што остана на дрвјата....
Еспресо Шоу биз

Ни тенисерот не може да ѝ одолее: ПРОВОКАТИВНАТА РАЖНАТОВИЌ заведува од Нови Сад (ВИДЕО)

Слободен печат
Ќерката на Цеца Ражнатовиќ е многу атрактивна на Инстаграм, а од последното видео што го објавува одзема здив. Во моментов Анастасија се наоѓа во Нови...
Жена Магазин

СЛУЧАЈОТ НАТАША КАМПУШ: Ме тепаше по 200 пати неделно, ме изгладнуваше, ми ја бричеше главата, а после сакаше прегратка (ВИДЕО)

Слободен печат
Пред точно 13 години 18-годишната тинејџерка трчајќи дошла до куќа во Страсхоф, населба во близина на Виена. Нејзиниот киднапер извршил самоубиство по нејзиното бегство, и...
Забава Магазин

Крадците имаат нови трикови: УКРАЛЕ кола за 30 секунди (ВИДЕО)

Слободен печат
На надзорните камери фатени се крадци кои без клуч украле автомобил од марката „тесла“ вреден околу 100.000 и тоа за помалку од 30 секунди. Брзата...
Забава Магазин

НЕ СЕ ЗАДЕВАЈТЕ со луѓе кои ви служат храна и пијалаци! Ако пораката не ви е јасна, по ова видео ќе ви биде! (ВИДЕО)

Слободен печат
Гостинка во еден ресторан во Мекдоналдс, очигледно незадоволна од тоа што го добила, го истурила милк шејкот врз вработената. Но тоа било фатална грешка. Вработената...
Еспресо Шоу биз

СЕВЕРИНА ја запали Струмица: „Благодарам Македонија!“ (ФОТО)

Слободен печат
Северина пред два дена гостуваше во Струмица на фестивалот Strumica OPEN и на својот инстаграм- профил се пофали дека дошле да ја гледаат и слушаат...