дома Автори мислења од МИА Агенција

МИА Агенција

6771 ВЕСТИ 0 КОМЕНТАРИ

Актуелно

Боки 13: Каков рекет, какви 50.000 евра, немојте тоа да го...

Сопственикот на 1ТВ Бојан Јовановски, во изјава за „Слободен печат“ ги отфрла обвинувањата на бизнисменот Зоран Азманов дека му побарал рекет од 50.000 евра. -...