дома Автори мислења од МИА Агенција

МИА Агенција

4172 ВЕСТИ 0 КОМЕНТАРИ

Актуелно

Северина и сопругот одат во Прага на вештачко оплодување

Неколкуте последователни скандали со разголените фотографии на Северина не го разнишаа нејзиниот брак. Всушност, таа и Игор Којиќ деновиве ќе отпатуваат во Прага во...