дома Автори мислења од Горан Наумовски

Горан Наумовски

137 ВЕСТИ 0 КОМЕНТАРИ

Актуелно

Османи: Македонија станува пример за регионална соработка

Заменик-претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Бујар Османи, денеска пред средбата со новоназначената генерална секретарка на Регионалниот совет за соработка (РСС) Мајлинда Брегу...