дома Автори мислења од Mimi Shushleska Editor 12

Mimi Shushleska Editor 12

1488 ВЕСТИ 0 КОМЕНТАРИ

Актуелно

СЈО отфрла вина за бегството на Груевски

Специјалното јавно обвинителство нема никаква вина за бегството на Никола Груевски. Постојано укажуваме и поднесуваме барање за притвор, а судот одлучуваше, изјави денеска специјалната...