дома Автори мислења од Елена Даскалова

Елена Даскалова

10269 ВЕСТИ 0 КОМЕНТАРИ

Актуелно

Во Битола почна ИФФК „Браќа Манаки”

Со доделување на посебни фестивалски награди и признанија „Златна камера 300“, вечерва во Битола почна 39. Интернационален фестивал на филмска камера „Браќа Манаки“. На фестивалската...