дома Автори мислења од Слободен печат

Слободен печат

5859 ВЕСТИ 0 КОМЕНТАРИ

Актуелно

Утре без струја делови од Кисела Вода

Заради технички зафати во дистрибутивната електро – мрежа, утре без електрична енергија ќе бидат делови од општина Кисела Вода, соопштуваат од ЕВН Македонија Скопје. Во...