дома Автори мислења од Александар Петровски

Александар Петровски

15063 ВЕСТИ 0 КОМЕНТАРИ

Актуелно

Утре ново рочиште за „27 април“, Обвинителството ќе изнесува докази

Судењето за настаните од 27 април минатата година во Собранието продолжува утре во Кривичниот суд со изнесување дополнителни докази од Обвинителството. По денешната редовна пауза...