Атрактивната пејачка во танга на сцена! (ФОТО)

Популарната балканска пејачка, Маја Беровиќ, приреди изненадување за нејзините фанови кога објави повеќе провокативни фотографии на својот профил. Фотографиите на Маја ги покажуваат нејзините неверојатни облини во преден план.

Instagram

Покрај фотографиите од нејзиниот настап во Љубљана, пејачката објави и фотографија на која таа лежи само по танга во кревет и работи на лаптоп.

Instagram

На една од фотографиите, Маја носи интересен фустан под кој и се наѕираат голите гради. Оваа пејачка ги следи трендовите од светските ѕвезди и навистина знае да изненади со својот избор.

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Прочитајте и...  Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Цеца како матурантка! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат