АРАП ИМА 84 ДЕЦА! Кога слушна дека новинарот има една жена, реагираше УРНЕБЕСНО (ВИДЕО) - Слободен печат

АРАП ИМА 84 ДЕЦА! Кога слушна дека новинарот има една жена, реагираше УРНЕБЕСНО (ВИДЕО)

Видеото кое кружи на интернет ги воодушеви сите.

Имено еден Арап во разговор со новинар обелодени дека има 84 деца, на што репортерот искрено му честита.

По срамежливото заблагодарување, Арапот рече дека децата се по потекло од дури 17 жени што кај новинарот предизвика шок.

Репортерот му кажа на својот соговорник дека тој има само една сопруга, на што човекот изреагира урнебесно!

Прочитај повеќе

Бил Гејтс: Моите милијарди покажуваат дека економијата не е фер

Слободен Печат

Напад на Хутите во Јемен, 40 мртви

Слободен Печат

„Женскиот марш“ во Вашингтон со критики кон политиките на Трамп

Слободен Печат

Македонци носеле нерегулиран отпад во Бугарија – сопствениците на компанијатa негираат

Слободен Печат

Над 160 повредени во протестите во Бејрут (ВИДЕО)

Слободен Печат

Академик Георги Старделов ја доби Светската награда за хуманизам 2020

Алек Стојковски

Остави Коментар

17 + 10 =

Прочитај повеќе

Силен земјотрес ја погоди Индонезија

Слободен Печат

Приведен новинар кој ја откри локацијата на Макрон

Слободен Печат

Јапонија воведува задолжително спиење на работното место

Слободен Печат

Голема снежна бура во Канада: Затворен аеродромот во Њуфаундленд, илјадници луѓе останаа без струја (ВИДЕО)

Слободен Печат

Солзавецот и водените топови се недоволни: Либанскиот претседател бара војската да ги растера демонстрантите (ВИДЕО)

Слободен Печат

Наезда на скакулци во Африка, најголема во последните 25 години

Слободен Печат