АРАП ИМА 84 ДЕЦА! Кога слушна дека новинарот има една жена, реагираше УРНЕБЕСНО (ВИДЕО)

Видеото кое кружи на интернет ги воодушеви сите.

Имено еден Арап во разговор со новинар обелодени дека има 84 деца, на што репортерот искрено му честита.

По срамежливото заблагодарување, Арапот рече дека децата се по потекло од дури 17 жени што кај новинарот предизвика шок.

Репортерот му кажа на својот соговорник дека тој има само една сопруга, на што човекот изреагира урнебесно!

Прочитајте и...  Ердоган првпат го призна присуството на протурските сириски милитанти во Либија

Прочитај повеќе

„Независне“: Контејнери полни со кокаин фатени на патот кон БиХ

Слободен печат

Ангеловска: Инвестиции во луѓе, технологии и ефикасна администрација за посилно темпо на економски раст

Слободен печат

Скопје: За една недела отстранети 218 непрописно паркирани возила

Слободен печат

Самка Ибраимоски предложен за пратеник од ПЦЕР

Лекарите во Вухан ќе бидат сместени на крузери

Слободен печат

Делумно примирје меѓу САД и талибанците

Слободен печат

Остави Коментар

4 × три =

Прочитај повеќе

На „сивата листа“ се најдоа нови седум земји

Слободен печат

Борче Мирчевски – колекционер и мајстор за олдтајмери

МИА

Еве како изгледа најдолгиот железнички тунел кој наскоро треба да биде отворен (ВИДЕО)

Војислав Мојсовски

Прва жртва на коронавирус во Италија

Слободен печат

Сандерс: Русија подобро да не се меша во американските избори

Слободен печат

Играњето со Преспанскиот може да има висока цена

Слободанка Јовановска