Арачиново: Син во бунар го нашол мртвото тело на неговиот татко - Слободен печат

Арачиново: Син во бунар го нашол мртвото тело на неговиот татко

Маж од Арачиново во бунар, во близина на својот дом, го пронашол мртвото тело на неговиот 68-годишен татко со иницијали Н.Р.

Како што соопшти МВР, докторите веднаш констатирале смрт без да забележат траги на насилство.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Прочитај повеќе

Гореше куќа во Скопје

Рането 18-годишно момче во Скопје

Тројца скопјани и тетовец уапсени за дрога

Велосипедист удрен на пешачки премин пред „Холидеј Ин“

Слободен Печат

Битолчанец и се заканувал и ја тепал сопругата

Тројца повредени во сообраќајка кај велешко Иванковци

МИА Агенција

Остави Коментар

12 + three =

Прочитај повеќе

Уапсен скопјанец баран за изнуда

Курто Дудуш доби судска опомена за нанесување телесна повреда

Горан Наумовски

Малолетници превезувале марихуана во тетовско

Слободен печат

Во угостителски објект уапсено лице за доиздржување казна затвор

Слободен печат

Уапсена скопјанка: Полицијата откри дрога во нејзиниот дом

Слободен печат

Сообраќајна несреќа на стариот пат Тетово – Скопје: Тројца се потешко повредени

Слободен Печат