Антониа Гиговска со извонреден стајлинг на доделувањето на MAC наградите во Белград! (ФОТО)

Нашата позната пејачка Антониа Гиговска мами воздишки со својот неверојатен стајлинг на вечерашните MAC награди во Белград.

ФОТО: Васко Спасоски

Младата Антониа облечена во монохромна комбинација уште еднаш докажа дека на стилот можат да и позавидат многу познати ѕвезди.

ФОТО: Васко Спасоски

Пејачката овој бел стајлинг одлучи да го пополни со минимален накит и впечатлив црвен кармин кој одлично ѝ прилега. Таа сепак се одлучи за комфор и совршено ги вклопи белите патики во стајлингот.

ФОТО: Васко Спасоски

И посакуваме среќа на Антониа, која е номинирана за најдобар женски вокал, а нејзината песна „Никогаш не вели никогаш“ се наоѓа во топ 5.

ФОТО: Васко Спасоски
Прочитајте и...  Пријателките од „Пријатели“ на доделувањето на „Еми“: Цимерки сме од 1994 година!

Прочитај повеќе

Поранешното момче на Луна за нејзината свршувачка: Нема потреба да и честитам! (ФОТО)

Васко Спасоски

Децата во Кина не знаат што се табла и креда: Погледнете ја напредната технологија во училиштата! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Македонската естрада е побогата за уште една млада пејачка: Слушнете како пее Лара Иванова! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Убиецот на Џон Ленон јавно ѝ се извини на Јоко Оно: Го направив тоа поради славата!

Слободен Печат

Изгубил на изборите, а бил единствен кандидат: Најневообичаената трка за градоначалник во Италија!

Слободен Печат

Џастин Бибер е среќен човек: Погледнете како изгледа неговата сопруга во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дара Бубамара „грми“ во бикини, па доби интересен коментар: „Ти си кралица, но на Фотошопот“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Дваесет цитати на Лав Николаевич Толстој: Најголемиот романсиер на светската литература!

Слободен Печат

Познатата српска пејачка ги брише тетоважите: Ќе се изненадите која е причината за оваа нејзина одлука! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дејвид Бекам беше модна катастрофа на ревијата на својата сопруга: Викторија ги доби сите пофалби! (ФОТО)

Слободен Печат

Ова е најкористената работа во вашата кујна која е идеална за развој на бактерии: Погледнете како на природен начин да ја исчистите!

Слободен Печат

Песната со која Брајан Адамс го освои светот: Дванаесет седмици беше број еден на листите! (ВИДЕО)

Слободен Печат