Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Актерката Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза, а како што наведува таблоидот New Weekly!, таа на почетокот на годината доживеала нервен слом.

– Анџелина едвај може да стои на нозе. Кога ќе стане веднаш и се слошува. Константно чувствува вртоглавици. Нејзините асистентки ретко ја пуштаат сама било каде бидејќи се плашат дека славната актерка наеднаш ќе падне на подот, открива весникот New Weekly!, од каде додаваат дека одамна Анџелина не е забележана да јаде нешто.

Како причина за таквата состојба на славната актерка се наведува средбата со Бред Пит и Џенифер Анистон на доделувањето на SAG наградите, како и нивното наводно смирување. Дека Анџелина паднала во тешка психичка состојба говори и податокот дека непосредно по средбата на Бред и Џенифер ја повикала на телефон колешката.

Прочитајте и...  Овие хороскопски знаци одат СО ГЛАВА НИЗ ЅИД, за нив зборот предавање не постои!

Прочитај повеќе

Популарната водителка позираше во проѕирна маица, лајковите не престануваат (ФОТО)

Слободен печат

Актерот Атанас искрен: После карантинот ќе се разведам! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како изгледа карантинот кога сте екстра богати (ФОТО)

Слободен печат

Овие девојки воопшто не личат на своите познати мајки: Грешка во генетскиот код! (ФОТО)

Слободен печат

Кога таа предава и татковците следат настава: Оваа наставничка е хит во Србија! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Поранешниот ангел на „Викторија Сикрет“ се соблече во карантин и ја „вжешти“ атмосферата! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

ХИТ фотографија: Како е да се биде мајка, а да се работи од дома? (ФОТО)

Слободен печат.

Се појавија нови заеднички фотографии, Ирина Шајк не се одвојува од милионерот (ФОТО)

Слободен печат

Нема да го препознаете: Горан Пандев има нов „карантински“ имиџ (ФОТО)

Васко Спасоски

Кралицата денес ја обожава Кејт, а порано за неа зборуваше дека е мрзлива – Поради тоа Вилијам и дал интересен прекар!

Слободен печат

Во осумдесетите мажите лудуваа по неа, а таа сега се сврши со долгогодишната девојка (ФОТО)

Васко Спасоски

Ги нарекуваа „недопирливи”, беа најпопуларен пар, а потоа актерот ја остави во емисија во живо

Слободен печат