Анџелина Џоли не сака да биде пријателка со Пит: „Тој ми го преврте животот наопаку!“

Актерката Анџелина Џоли (44) се разведе од сопругот Бред Пит (55) во септември 2016 година, а и покрај тоа што проминаа 3 години од разводот, Џоли и понатаму не сака да има пријателски односи со популарниот актер. Добитничката на Оскар, кон Бред чувствува горчина, бидејќи смета дека животот на нивните шест деца се свртел наопаку.

Наводно Анџелина на почетокот не сакала да се омажи за Бред, а после разводот одлучила дека веќе никогаш не сака да се венча.

Profimedia

„Анџелина и понатаму е огорчена поради Бред. Сака да преземе одговорност, бидејќи ѝ го превртел целиот живот. И нејзе и на децата“, изјавил извор за UsWeekly. Актерката моментално снима филм во Шпанија, а неодамна изјави дека би сакала да живее во странство, но не може да се отсели поради поранешниот сопруг.

Прочитајте и...  Правила кои мора да ги исполни секој кој сака да се дружи со Бијонсе! (ФОТО)
Twitter

„Разводот беше навистина комплициран. Пред крајот на мојата врска со Бред не можев да се препознаам, како да изгубив дел од себе… станав помала, небитна, иако тоа не го покажував“, изјавила актерката и додала дека искрено била повредена. Поранешниот пар има 6 деца – синовите Медокс (18), Пакс (15) и Нокс (11), и ќерките Захара (14), Шило (13) и Вивиен (11).

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат