Анџелина Џоли е вљубена во туѓ маж! – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Анџелина Џоли е вљубена во туѓ маж!

Сопругата на телохранителот ги видела заедно и му се заканила со развод, раскажал изворот.

Откако конечно се договори со Бред Пит околу старателството на децата, Анџелина Џоли најде време и за малку романтика.

Сè би било прекрасно ако нејзиниот нов избраник не бил веќе зафатен.

Како што за Enquirer рекол еден од снимателите на филмот „Those who wish me dead“, Џоли се вљубила во еден од телохранителите и не се одвојувала од него.

„Се однесува како вљубено девојче. Сопругата на телохранителот ги видела заедно и му се заканила со развод“, раскажал изворот.

 

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close