Анастасија Ражнатовиќ во фустан кој сигурно нема да го заборавите: Деколте за најсмелите вљубенички во модата (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоМода

Анастасија Ражнатовиќ во фустан кој сигурно нема да го заборавите: Деколте за најсмелите вљубенички во модата (ФОТО)

Изгледа божествено, погледнете ја!

Младата пејачка скоро секојднево нè изненадува на Инстаграм со модните комбинации. Анастасија Ражнатовиќ со своите фанови споделува детали од приватниот живот и знае да ги израдува со нејзините модни тркови.

Овој пат Ражнатовиќ откри како се дотерала за една свадба, на која се појавила во една од нејзините посмели модни варијанти.

Одбрала мини фустанче на кое доминира сребрената боја, украсена со бели и сини цветчиња.

Најинтересен дел е горниот, кој се истакнува со интересно и нагласено деколте.

Има и асиметрија во вид на едно откриено раме, а убавата пејачка го комбинирала овој фустан со едноставни сандали и суптилен накит.

Изгледа божествено, погледнете ја!

Instagram
Instagram

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close