Анастасија Ражнатовиќ се сонча во Црна Гора: Пејачката на лежалка во танга-бикини! (ФОТО)

Наследничката на српската пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ веќе неколку дена со своите друштво ужива на плажите во Црна Гора.

Се разбира, бидејќи како и сите други луѓе, така и младата Ражнатовиќ е зависна од социјалните мрежи, па поради тоа речиси се што прави таа го споделува со своите обожаватели.

Така беше и со последните фотки кои ги објави. На нив Анастасија позира во црно бикини легната на стомак, а во преден план е нејзиниот совршено обликуван задник.

И се разбира, за кратко време овие фотки добија илијадници лајкови и стотици позитивни коментари.

Погледнете ги фотките:

 

View this post on Instagram

 

I ja imam tebe ružo moja, tebe jednu, sto nespokoja…🌹

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Прочитајте и...  Лидерите на коалициите „За иднината на Црна Гора“ги утврдуваат приоритетите на идната Влада!

Прочитај повеќе

Провокативниот албум на Мадона кој постави историски рекорди! (ФОТО)

Слободен Печат

Да се фатат последните летни денови: Викторија Лоба во секси-бикини ужива на плажа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Која е Зендаја? Актерката која влезе во историјата како најмлада добитничка на Еми награда!

Слободен Печат

Лице на Балканот: Три Македонки се враќаат со три титули од Србија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Родителски трик на Кејт Мидлтон што ќе ве воодушеви: Зошто постојано го допира принцот Џорџ по главата?

Слободен Печат

Паника во светскиот џет-сет: Ќе се откријат имињата на сите што летале со авионот на Епстин (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Нов бизарен тренд на „Тик-Ток: Со турпија за нокти си ги рамнат забите, стоматолозите реагираат! (ВИДЕО)

Слободен печат

Несудените водителки на „Еми“: Двете се позитивни на коронавирус

Слободен Печат

Мода во време на корона: Виртуелниот свет на „Еми“ наградите (ФОТО)

Слободен печат

Џесика Симпсон изгледа подобро отколку на почетокот на кариерата: До неодамна се бореше со вишокот килограми

Слободен Печат

По Даниел Крејг, Том Харди ќе го облече оделото на популарниот агент 007

Слободен печат

Цеце и Љупка, ем убавици ем успешни јавачки на коњ: Во денешниот свет мора да си најдобар во тоа што го правиш

Јасмина Кантарџиева Димков