Анастасија Ражнатовиќ отворено проговори за љубовниот живот на Цеца: Едвај чекам да се омажи!

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ ја отвори душата за нејзината мајка, фолк дивата Светлана Цеca Ражнатовиќ. Таа не крие дека би сакала нејзината мајка повторно да стапне на „лудиот камен“.

Фото: Инстаграм

„Би сакал мама да се омажи. Мора да постои тој човек. Кога ѝ е судено, тогаш ќе се случи. Таа е во врвот на својата младост. Изгледа феноменално, емотивна жена, ја заслужува целата љубов на светот. Ќе дојде вистинскиот човек за неа“, рекла Анастасија.

инстаграм

„Треба да има некој што може да ја следи, кој е реализиран, дека нема комплекс од тоа. Да се ​​биде подеднакво успешен. Што се однесува до претходните избори, да вредеа, ќе траеше“, додала таа за „Курир“.

Прочитајте и...  ВИДЕО | И Игор Џамбазов се прости од големиот Марадона: Му ја испеа неговата „La Vida Tombola“
Фото: Инстаграм

Поврзани вести

Каква тајна Кејт Мидлтон и принцот Вилијам со години кријат од својот првороден син – принцот Џорџ?

Слободен Печат

Храна што ја елиминира кандидата

Слободен печат

Свршеникот на Џенифер Лопез сподели интимни моменти од Денот на благодарноста

Слободен Печат

Одбиена жалбата на Џони Деп во случајот против списанието „Сан“

Слободен печат

Васко Серафимов и Златан Миливојевиќ со заедничка нова нумера, слушнете ја (ВИДЕО)

Слободен печат

Параметрите за хемостаза, како маркери за прогноза кај пациенти со можна инфекција со ковид-19

Остави Коментар

MacedonianAlbanianBulgarian