Ана Николиќ „згрми“ на Инстаграм: Пејачката позира во жолта долна облека! (ФОТО) - Слободен печат

Ана Николиќ „згрми“ на Инстаграм: Пејачката позира во жолта долна облека! (ФОТО)

Познатата пејачка Ана Николиќ наголемо се подготвува за новиот албум „Клинка“, која после долго време ќе се врати на сцената.

Откако ослабе, Ана редовно ги воодушевува фановите на социјалните мрежи со провокативни комбинации.

Овој пат Ана „загрми“ во секси долна облека… Целата во жолто од глава до пети.

И додека многумина се прашуваат како успеала да ослабе, поточно да се преполови, други коментираат дека таа „не е реална“, бидејќи сега е вистинска бомба!

Погледнете ја:

Прочитај повеќе

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат

Емотивна песна на Тајзи: „Сине мој те чека многу пот и борба, многу ку*ви и дрога“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Славните дами кои воодушевиле со своите фустани на венчавките! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Милица Тодоровиќ откри дека имала секс со Петар пред да дојдат во емисија (ВИДЕО)

Слободен печат

Пакистанскиот Хулк бара жена, но мора да има барем 100 килограми! (ВИДЕО)

Слободен печат

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Слободен печат

Остави Коментар

three × 3 =

Прочитај повеќе

Роберт Де Ниро: Како тинејџер бил член на италијанска банда, а подоцна се прославила со улогите на мафијаш

Слободен печат

Проклетство, болест, несреќа: Пет култни филмови кои можеле да не бидат снимени! (ВИДЕО)

Слободен печат

Гледачите уверени дека водителката испуштила гасови – Не се обиде ни да го сокрие тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Почина легендарниот комичар Тери Џонс од „Монти Пајтон“

Слободен печат

СЕ ПОРОДИ СЕКА АЛЕКСИЌ: Пејачката му го даде името на синот по крстителот на Исус Христос! (ФОТО)

Слободен печат

По овој лик од серијата „Сексот и градот” сите лудувавме – Денес има 48 години и изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат