Ана Николиќ се соблече и покажа дека нема лаги, нема измами!

Пејачката Ана Николиќ е подготвена за големиот камбек на музичката сцена по отсуството од неколку години.

Откако драстично се поправи, Ана последниве месеци вредно работеше на тоа да ја среди својата линија и да го врати стариот изглед.

Фото: Инстаграм

Резултатите веќе се и повеќе од очигледно. Пејачката изгледа атрактивно како во старите денови, а таа веќе и започна со објавување жешки фотки на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм

– Кажете му на Исус дека кучката се врати – напишала како коментар под фотката.

 

Прочитајте и...  Раперот Раста може да лежи во затвор од 3 до 12 години поради оваа фотографија! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат