Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Познатата српска пејачка Ана Николиќ на својот инстаграм-профил објави фотографија со која ги насмеа своите бројни следбеници.

Имено,  на фотографијата се гледа електричниот автомобил од марката „мерцедес“, кој популарната пејачка и Стефан Ѓуриќ Раста ѝ го купија на својата единица Тара, меѓутоа, девојчето изгледа не се воодушевило од новата играчка, која чини 200 евра.

Па така, автомобилот стоел „паркиран“ во нејзината детска соба некое време, сè додека не го здогледал ТОЈ!

Најголемата ѕвезда во домот на Ана, како што самата објасни во описот на објавената фотографија…

Погледнете за кого станува збор:

 

View this post on Instagram

 

Najveca zvezda u kuci…definitivno!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Прочитајте и...  Елегантно и деловно, но шик: Оливија Палермо го освои Бруклин во маслинеста комбинација! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски