Ана Николиќ е навистина згодна откако ослабе, но погледнете ја нејзината мајка во бикини! (ФОТО)

Познатата пејачка Ана Николиќ е доста активна на социјалните мрежи, а во една прилика покажа дури како изгледа нејзината мајка.

Имено, таа на Инстаграм објави фотографија од нејзината соблечена во бикини, а никој не можеше да верува дека таа е во седмата деценија од животот.

 

View this post on Instagram

 

Moja MAJKA…no comment…p.s.Ne mogu da se vadim na genetiku!😂😂😂🤦‍♀️

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

– Мојата мајка….немам коментар….Не можам да се вадам на генетика – напиша тогаш пејачката.

Потсетуваме, Ана долго време по породувањето се бореше со вишокот на килограми, па успеа да ја врати својата витка линија иако многумина тврдат дека сега изгледа многу ослабнато.

Прочитајте и...  На денешен ден - 3 март

Поврзани вести

ФОТО: Емили Ратајковски позира гола во 36-та недела во бременоста

Слободен печат

ФОТО: Џастин Тимберлејк и посвети на сопругата Џесика Бил ретка јавна порака за нејзиниот посебен ден

Слободен печат

ФОТО | Фризер ја посрамоти Ким Кардашијан, но таа му возврати: „Те мразам. Ме исцрпи“

Слободен печат

ФОТО: Таа е сон на милиони мажи, а на жените може да им биде пример кога станува збор за облекувањето

Слободен печат

Зошто секогаш треба да ја загреете рерната пред употреба?

Слободен печат

Судот одлучи: Бившиот на Софија Вергара не смее да ги користи нивните замрзнати ембриони

Слободен печат

Остави Коментар