Ана Бекута ослабе 17 килограми и почна да се слика секси! (ВИДЕО)

Пејачката Ана Бекута (60) веќе некое време е на посебна храна и за пет месеци ослабе дури 17 килограми.

Бекута со оглед на тоа дека линијата ја доведе во ред, таа веднаш направи фотосесија на која гордо ги истакнува своите облини.

Познатата пејачка се сликаше во црни кожни панталони, а кога нејзинит сопруг Мрка ќе го види ова, сигурно нема да му биде добро.

– Највеќе јадам зеленчук и овошје, малку месо. Сол воопшто не ставам во храната, ставам доста бибер и куркума. Пијам доста чајеви и вода, имам редовни вежби и кардио – рекла Ана за српски Курир.

Прочитајте и...  Емотивната изведба на Бијонсе за време на комеморацијата на Коби и Џиџи! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Слободен печат

Малку жени би се осмелиле вака облечени да излезат од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Слободен печат

Фреди Меркјури доби улица во Лондон

Слободен печат

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Слободен печат

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Слободен печат

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Слободен печат

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Слободен печат

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Слободен печат

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Слободен печат