Американците за „Proud“ на Тамара велат дека потсетува на песните од „Дизни“ (ВИДЕО) - Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Американците за „Proud“ на Тамара велат дека потсетува на песните од „Дизни“ (ВИДЕО)

Еден од коментаторите е и Ненад, кој вели дека е од Македонија и дека последните 10 години не гледал Евровизија.

Јутјуб каналот „FBE“ кој има над 19 милиони следбеници објави видео во кое Американци го даваат своето мислење за песните од Евровизија.

Еден од коментаторите е и Ненад, кој вели дека е од Македонија и дека последните 10 години не гледал Евровизија.

Американците кои коментираат за песната на Тамара Тодевска „Proud“, која заврши на седмото место, велат дека е „прекрасна песна“, „моќен глас“, „таа е навистина добра“ и „ме потсетува на песните од Дизни“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close