Албанската актерка Арјола Демири со еротска изведба на сцена: Мажите се возбудија – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Албанската актерка Арјола Демири со еротска изведба на сцена: Мажите се возбудија

Актерката рече дека се обидела да не направи вулгарни нешта, но сите мажи се чувствувале возбудени

Арјола Демири ги кршеше табуата на театарската сцена со својата сензационална улога.

Познатата албанска актерка од Тропоја, мораше да одглуми мастурбирање на сцена во монодрамата „Љубов на девицата Мадалена“ и ова изгледа дека не предизвика добри реакции кај машката публика.

Поканета во емисијата „Opinion” за да зброрува за убавината, актерката рече дека се обидела да не прави вулгарни нешта, но и покрај тоа машкиот дел од публиката се возбудил.

– За време на последната монодрама која ја изведував, на мажите повеќе умот им беше во возбудата отколку да уживаат или да ја примат пораката што ја пренесувам… Всушност не направив нешто што некој актер претходно не го направил … Се обидов да не претерувам, да не правам вулгарни работи, но да бидат естетски прифатливи за сите. Мажите се чувствуваа возбудени – рече актерката.

Што се однесува до приватниот живот, актерката има три деца и е разведена од нивниот татко, пренесува Експрес.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close