Албанската актерка Арјола Демири со еротска изведба на сцена: Мажите се возбудија

Арјола Демири ги кршеше табуата на театарската сцена со својата сензационална улога.

Познатата албанска актерка од Тропоја, мораше да одглуми мастурбирање на сцена во монодрамата „Љубов на девицата Мадалена“ и ова изгледа дека не предизвика добри реакции кај машката публика.

Поканета во емисијата „Opinion” за да зброрува за убавината, актерката рече дека се обидела да не прави вулгарни нешта, но и покрај тоа машкиот дел од публиката се возбудил.

– За време на последната монодрама која ја изведував, на мажите повеќе умот им беше во возбудата отколку да уживаат или да ја примат пораката што ја пренесувам… Всушност не направив нешто што некој актер претходно не го направил … Се обидов да не претерувам, да не правам вулгарни работи, но да бидат естетски прифатливи за сите. Мажите се чувствуваа возбудени – рече актерката.

Прочитајте и...  Оскаровката Кејт Бланшет при реновирање се пресекла со моторна пила! (ФОТО)

Што се однесува до приватниот живот, актерката има три деца и е разведена од нивниот татко, пренесува Експрес.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат