АКВАМЕН сепак не може без вода: Џејсон Момоа на одмор во Венеција – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

АКВАМЕН сепак не може без вода: Џејсон Момоа на одмор во Венеција

Џејсон и Лиза се заедно од 2005 година кога се запознале преку заеднички пријател.

Џејсон Момоа и Лиза Бонет ги привлекуваат погледите на минувачите во Венеција.

Profimedia

Тие заедно со нивните деца, 11-годишната Лола и 10-годишниот Накоа Волф се на одмор во Европа, откако ја прославија венчавката на на ќерката на Лиза, Зое Кравиц.

Profimedia

Џејсон и Лиза се заедно од 2005 година кога се запознале преку заеднички пријател.

Profimedia

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close