Актерот Шон Пен тајно се ожени со 31 година помлада девојка! (ФОТО)

Холивудскиот актер Шон Пен (59)  по трет пат стапи во брак со Леила Џорџ (28) со која неколку години беше  е веќе во врска.

инстаграм

„Презадоволни сме што Лејла Џорџ и Шон Пен се венчаа. Ве сакаме“, објави филантропката Ирена Медавој, сопруга на продуцентот на „Црниот лебед“ Мајк Медавој, која синоќа му честиташе на парот преку Инстаграм.

инстаграм

Парот е во врска од 2016 година, а оваа недела тие беа видени во Малибу на вечера со синот на Пен, Хопер.

Актер претходно беше оженет со актерката Робин Рајт и со пејачката Мадона.

Прочитајте и...  Народни лекови со кромид што ќе ви решат многу здравствени проблеми

Прочитај повеќе

Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Слободен печат

Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ – Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

Слободен печат

Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Премиера на четвртата сезона на серијата „Fargo“ оваа есен: Дали мафијашките семејства ќе успеат да воспостават примирје? (ВИДЕО)

Слободен печат

Наум Петрески улови крап голем скоро колку него! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Крајот на кралот на комедијата: Вака изгледале последните денови на Робин Вилијамс (ВИДЕО)

Слободен печат

Гитарата на Џими Хендрикс продадена на аукција за 216.000 долари

Слободен печат

Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со години ја криеја од јавноста – Ќерката на Моника Белучи „се заканува“ да биде поголема убавица и од мајка си! (ФОТО)

Слободен печат

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Слободен печат