4 C
Скопје

Актерот Милош Биковиќ позираше без маица и ги „полуде“ обожавателките! (ФОТО)

Милош Биковиќ изгледа дека заврши со одморот и сега го очекуваат нови работни задачи. Актерот се огласи на Инстаграм и објави фотографија каде позира без маица.

Во шорцеви, без маица и пиејќи кафе – Милош беше вистинско уживање за очите на понежниот пол.

„Готово… сега треба да се издржи до април … минимум…“, напиша актерот.

Тој ги воодушеви фановите со овој изглед, а тие го пофалија со позитивни коментари.

инстаграм
инстаграм
Прочитајте и...  Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Поврзани вести

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Слободен печат

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат

ФОТО | Ги извлекле нивните среќни броеви на лотарија за „џек – пот“, а Рејчел и Лиам не го уплатиле добитното ливче!

Слободен печат

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

Слободен печат

Остави Коментар