Актерот Андрија Милошевиќ повторно раскажа глуп виц, овој пат за жената и пијаницата! (ФОТО)

Српскиот актер Андрија Милошевиќ се јави од Опатија, а за своите фанови подготви нов виц и тоа за жената и пијаницата.

Андрија одлично ја одлгуми ситуацијата, а некои вицот го оценија дека е глуп и воопшто не е смешен.

На некои им се допадна, на некои не…

Слушнете го и вие, па пишете ни во коментар дали ви се допаѓа или не?

 

View this post on Instagram

 

O pijancima su mi najjači… #vic

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

Прочитајте и...  Колкава е шансата да се заразиме со ковид на отворено? Еве што велат експертите за носењето маски надвор

Поврзани вести

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ноќ на чиста магија: Што им носи Сината Месечина на хороскопските знаци?

Слободен Печат

Откажана свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц

Слободен Печат

Ова се можни последици од прекумерна консумација на солена храна!

Слободен Печат

Во зависност од преливот и салатата може да биде нездрава храна

Слободен печат

Одложено снимањето на „Џурасик парк“

Слободен печат

Остави Коментар