Актерката Шарлиз Терон отворено за љубовта: Повеќе не сакам мажи во мојот живот!

Холивудската актерка Шарлиз Терон откри дека можеби никогаш повеќе нема да се всели со маж.

Шарлиз (44) откако во 2010 година ја прекина долгогодишната врска со своето момче Стјуард Таунсенд во едно интервју за Мирор откри:

Profimedia

„Не знам дали некогаш ќе можам да живеам со некој. Да бидам потполно искрена, можеби ќе мораат да купат куќа покрај мојата“.

„Не знам дали некогаш ќе можам да се носам со тоа. Престара сум за тие глупости, истакна оскаровката додавајќи дека маж во животот воопшто не и недостасува“, додала актерката.

Сепак, се докажа спротивното и таа во 2013 година започна врска со актерот Шон Пен која траеше се до 2015 година. Актерот неодамна се ожени за својата трета сопруга, а актерката се врати на поранешниот страв.

Прочитајте и...  Актерката Ема Стоун се венчаше во тајност, но очекува и принова! (ФОТО)
Шарлиз Терон со своите две деца / Фото:  NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Но, во едно интервју за британски таблоид, актерката ги негираше гласините дека сака да се омажи за Пен. „Тоа не е точно. Не, јас не сум се„ омажила за Пен. Тоа е сра*е. Ние излегувавме. Тоа беше сè што направивме. Дефинитивно бевме пар, но едвај бевме заедно една година. Никогаш не сме живееле заедно. Никогаш не сакав да се омажам за него. Тоа не беше во план“.

Терон моментално е сингл и среќна. Актерката е горда мајка на две деца деца која успешно ја води својата кариера.

Прочитај повеќе

Актерката Ема Стоун се венчаше во тајност, но очекува и принова! (ФОТО)

Слободен Печат

Покажа дека нема проблеми со килограмите: Манекенката Софија Милошевиќ е во топ форма и по породувањето!

Васко Спасоски

Љубов преку балкон во време на корона: Тие се Ромео и Јулија на 21 век

Слободен печат

Оваа сезона на Вага ќе биде поинаква: Еве што точно му носи на вашиот хороскопски знак

Слободен Печат

Дац и Александар го претставија спотот за песната „Ѓавол да те земе“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Како во филм: Дилер на дрога осуден на смрт, ископал тунел од ќелијата и побегнал

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

За среќен почеток на есента: 3 рецепти што морате да ги пробате во новата сезона

Слободен печат

Јелена Розга никогаш не настапува без овој детаљ на себе: Нема шанса да сте го забележале

Васко Спасоски

Следната година Том Круз ќе патува во вселената за да сними филм!

Васко Спасоски

Интервју со Александар Ношпал, костимограф и моден дизајнер: Балетскиот костим е врв во креирањето облека 

Јасмина Кантарџиева Димков

Финците велат дека можат да го намирисаат вирусот со 100% сигурност: Кучиња трагачи во Хелсинки откриваат корона! (ФОТО)

Васко Спасоски

Рајан Рејнолдс ќе стане сопственик на фудбалски клуб: За 2 милиони долари го купува од навивачите! (ФОТО)

Васко Спасоски