Актерката ПРЕСРЕЌНА, дознала дека е бремена во петтата деценија од животот - Слободен печат

Актерката ПРЕСРЕЌНА, дознала дека е бремена во петтата деценија од животот

Актерката Камерон Дијаз и нејзиниот сопруг Бенџи Мејден неодамна дознале дека ќе станат родители, пренесуваат светските таблоиди.

Деталите околу сето ова таа и Бенџи сакаат да ги задржат за себе, но веќе им соопштиле на своите пријатели дека наскоро ќе добијат нов член во семејството.

Популарниот пар уште не потврдил ништо за медиумите, но нивните пријатели велат дека тие веќе опремуваат соба за бебе, а и размислуваат за име.

Камерон и Бенџи се венчаа во 2015 година и оттогаш се обидуваат да добијат дете.

Прочитајте и...  Наставник на учениците им дал тест во чест на Коби Брајант

Прочитај повеќе

Ноле ти си цар! Најдобриот тенисер на светот се симна пред својата зграда и играше тенис со дечињата! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кејт Мидлтон: Мачнините за време на бременоста постојат и во кралското семејство

Слободен печат

Ова не ти е „Пајнер“: Водителот Миро Кацаров се скара со бугарска старлета во емисија (ВИДЕО)

Слободен печат

Анастасија Ражнатовиќ не престанува: Објави жешко видео на кое позира во пресекси бикини (ВИДЕО)

Слободен печат

Светските ѕвезди првиот танц го играле на овие песни! Кој е вашиот избор? (ВИДЕО)

Слободен печат

НОВ ШОК ЗА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА: Најавен уште еден РАЗВОД во кралското семејство, втор за една недела (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

18 − 14 =

Прочитај повеќе

Нов гаф во кралското семејство: Официјалната интернет страница се претвори во страница за возрасни (ФОТО)

Слободен печат

Погледнете во какви сцени ќе учествува и што сѐ ќе може да издржи овој теренец во новиот филм за Џејмс Бонд (ВИДЕО)

Слободен печат

Поранешната Мис Универзум покажа совршено тело, а немирните гради сакаа да го напуштат нејзиното бикини! (ФОТО)

Слободен печат

Били Ајлиш откри зошто повеќе не ги чита коментарите на социјалните мрежи

Слободен печат

Кристина Мандарина пере луксузни автомобили – Ги сакам овие ѕверки (ФОТО)

Слободен печат

Откриена е причината зошто Елтон Џон се расплака и го напушти својот концерт пред неколку дена (ФОТО)

Слободен печат