Актерката Кристен Стјуарт на јахта ужива со својата девојка (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Актерката Кристен Стјуарт на јахта ужива со својата девојка (ВИДЕО)

Додека Кристен уживала во одморот, забележани се фотографии како таа се бакнува, гали и забавува со познатата манекенка

Славната американската актерка Кристен Стјуарт одморото го минува во Италија со девојката Стела Максвел и неколку заеднички пријатели.

Додека Кристен уживала во одморот, забележани се фотографии како таа се бакнува, гали и забавува со познатата манекенка.

Ѕвездата на филмот „Самрак“ и моделот на „Викторија сикрет“ беа во врска две години. Тие ја прекинаа врската лани пред крајот на годината, но од неодамна се повторно заедно.

29-годишната Кристен пред еден месец го заврши снимањето на филмот „Чарлиевите ангели“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close