-6.1 C
Скопје

Актерката Елизабет Харли и нејзиниот син Демијан се огласија по смртта на Стив Бинг: Не е вистина дека не го познавав мојот татко!

Продуцентот и сценарист Стив Бинг (55) вчера изврши самоубиство со скокање од 27-ми спрат на една зграда во Лос Анџелес, а наводно бил депресивен поради изолацијата и осаменоста за време на пандемијата од коронавирусот.

инстаграм

После оваа потресна вест многумина беа заинтересирани како ќе реагира британската актерка Елизабет Харли и нејзиниот син Демијан (18), кој е роден после нејзината 18-месечна врска со Бинг. Милионерот наводно одбивал да го признае татковството, а ДНК анализата покажала дека тој сепак е неговиот татко.

инстаграм

Медиумите со години пишуваа дека Демијан никогаш не го запознал својот татко, а денес после шокантната вест за неговата смрт, тој се огласи на Инстаграм.

профимедиа

„Ви благодарам на сите од дното на мојата душа бидејќи ми се обративте после оваа страшна вест. Се обидувам да им одговорам на сите, но сакам да знаете дека секогаш ќе ја памтам вашата љубезност“, порачал младиот манекен и додал „Ова е многу чуден и збунувачки момент и бескрајно сум благодарен што сум опкружен со феноменално семејство и пријатели“.

Прочитајте и...  Oрео чискејк
профимедиа

Како што пишува „DailyMail“, не било вистина дека Демијан и неговиот татко никогаш не комуницираат. Тие наводно се зближиле во последно време и разговарале за неговиот 18 роденден.

профимедиа

За веста се огласи и Елизабет Харли, која напиша дека е тажна што дознала дека нејзиниот поранешен партнер не е повеќе меѓу живите и истакна дека некогаш оддамна биле многу среќни. Актерката додала дека последен пат разговарала со Бинг на денот на 18-от роденден на нивниот син.

Поврзани вести

ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Слободен печат

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО: Гледачите се пожалија дека не можат да спијат откако ја гледале серијата за еден од најморничавите сериски убијци

Слободен печат

Не се обидувајте да ги измамите: Хороскопски знаци кои веднаш ги „намирисуваат“ лажговците

Слободен печат

ВИДЕО | Новиот хит на Селена Гомез ќе ве освои од прва: Оваа песна е химна на љубовта!

Слободен печат

ФОТО: Синот на Бекамови го продава својот оштетен блузон за 150 илјади долари

Слободен печат

Остави Коментар