Адријана Кеш ги „збудали“ обожавателите! Уште една секси-фотка на Инстаграм (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Адријана Кеш ги „збудали“ обожавателите! Уште една секси-фотка на Инстаграм (ФОТО)

Атрактивната пејачка гордо ги покажа своите атрибути!

Познатата фолк-пејачка Адријана Кеш не мирува. Таа повторно своите пријатели на социјалните мрежи ги почести со уште една провокативна фотографија.

Се разбира, во преден план кај Адријана се нејзините природни гради кои гордо ги покажува кога ќе и се пружи прилика.

„Згодна риба“, „10+“, Вау, секси“ – беа само дел од коментарите од нејзините обожватели…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Me,myself and I… @d.r.d_media 👑 #mirror #doubletrouble #photoideasforphotoshoot #silver

A post shared by 🎤Adrijana Keš🎤 (@adrijanakesh) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close