2 C
Скопје

Адел по разводот целосно ужива во животот (ФОТО)

Познато е дека пејачката Адел ретко објавува фотографии од својот приватен живот на Инстаграм, но ова лето за неа е незаборавно па таа одлучи тоа да го сподели со своите фанови.

Иако се разведе во април, многумина очекуваа таа да тагува, но таа покажа дека закрепнала и дека целосно ужива во животот.

View this post on Instagram

Summer 2019 💫

A post shared by Adele (@adele) on

Веселата 31-годишна ѕвезда го поминува летувањето со голема група на пријатели, таа сподели десетина фотографии од одморот.

Пејачката уживаше со пријателите на излетите, летните излежувања на приватната јахта и пливањето во кристално чистата вода.

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар