Адам Лабунски ГОЛ на плажа: Позирал само со ИНСТРУМЕНТОТ во рака – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Адам Лабунски ГОЛ на плажа: Позирал само со ИНСТРУМЕНТОТ во рака

Според кадарот на фотографијата, може да се заклучи дека Адам бил единствениот нудист на црногорската плажа.

Адам Лабунски се прослави по своето учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ и околу него во последната сезона се крена голема прашина.

Освен по талентот и по изгледот, Лабунски е запомнет и по скандалот што се случи и поради кој нашиот претставник беше отстранет од шоуто.

Иако кај него нема ништо ново на музички план, Адам своите обожавателките ги воодушевува со секси фотографии на кои го покажува своето тело.

Пред неколку дена на својот инстаграм-профил објави фотографија од Црна Гора, на која позира сосема гол, држејќи ја во раце само својата гитара.

Според кадарот на фотографијата и она што се гледа во позадината, може да се заклучи дека Адам бил единствениот нудист на црногорската плажа.

View this post on Instagram

#adabojana 🙈🤭😇

A post shared by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close