Аца Лукас прозборе за конфликтот со ЈК и Брена: Знам нешто што НЕ ТРЕБАШЕ да го знам

Аца Лукас конечно јавно прозборе за конфликтите кои ги има со своите естрадни колешки Јелена Карлеуша и Лепа Брена.

Тој во повеќе наврати јавно се расправаше со нив преку социјалните мрежи и како што изјавил за српските медиуми, за тоа има добра причина.

„Јас сум човек кој не се предава. Не сакам да се бранам, туку да напаѓам. Не именувам, има некои прозивања, се е како некое пријателство… Нема да биде тоа главна тема. Ќе видиме чие ќе биде последно“, кажал тој, па додал:

„Таа ситуација случајно се најде во јавноста. Знам нешто што не требаше да го знам. Го избегнувам тоа долго време и решив сега да го кажам, но таму каде треба да биде чуено. Тоа е приватно. Ги сакам и Виктор и Боба, но имав жена каква што имав. А онаа другата постојано се задева, а глуми другарка. Морав да ѝ објаснам како стојат работите.“

Прочитајте и...  Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Прочитај повеќе

Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Слободен печат

Славниот актер по кој жените лудуваа, стана татко по втор пат на 65 години! (ФОТО)

Слободен печат

Заврши снимањето на популарната серија „Модерно семејство“ ! (ФОТО)

Слободен печат

Неколку работи за кои не треба да зборувате со партнерот по сексот

Слободен печат

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Слободен печат

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Слободен печат

Остави Коментар

седум + 1 =

Прочитај повеќе

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Слободен печат

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат

ХОЛОГРАМ на Витни Хјустон тргнува на турнеја, семејството вели дека „таа би го сакала тоа“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Слободен печат

Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Слободен печат